Wyszukiwarka
577,00 zł
1 124,00 zł
1 124,00 zł
497,00 zł
424,00 zł
569,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Grzejnik łazienkowy PLUS NEW 1140x530 biały/czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
PLUS NEW – szybka realizacja zamówienia

Jeśli cenimy klasyczność formy i zarazem estetyczny wygląd, grzejnik PLUS NEW stanowi skuteczne rozwiązanie. Wyróżnia się on dodatkowo wbudowanymi grzejącymi półkami, dzięki czemu ciepła będzie jeszcze więcej. Rozwieszone ręczniki nie ograniczają obiegu cieplnego w łazience. Wygląd tego modelu będzie pasował do łazienek w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu.
-
Kolektory pionowe kwadratowe 30 x 30 mm
-
Rury poziome płaskownik owalny 30 x 10 mm
-
Podłączenie standardowe dolne 400/500 mm i boczne 500 mm
Dostępny w wersji wodnej lub elektrycznej.






|
Profile pionowe: profile poziome : |
kwadratowe 30x30 płaskownik owalny 30x10 |
| Wykonanie: | grzejnik wykonany ze stali niskowęglowej lakierowanej proszkowo |
| Gwarancja: | 6 lat |
|
Kolory standardowe: |
biały RAL 9003, czarny mat struktura |
| Ciśnienie : | 7 bar |
| Uchwyty montażowe: | w zestawie z grzejnikiem |
| Ciśnienie robocze: | 6 bar |
| Temperatura maksymalna: | 95°C |
| Dodatkowe 2 lata gwarancji na grzejnik przy zakupie zaworów LUXRAD | ![]() |
Dane techniczne
| Moc(W)75/65/20 | 886 |
| Wysokość (mm) | 1140 |
| Szerokość (mm) | 530 |
| Rozstaw podłączeń dolnych - ZD (mm) | 500 |
| Rozstaw podłączeń bocznych (mm) | 500 |
| Podłączenie standardowe | ZD |
| Podłączenie niestandardowe | ZBL, ZBP |

