Wyszukiwarka
577,00 zł
1 124,00 zł
1 124,00 zł
497,00 zł
424,00 zł
569,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Grzejnik AURUM UNO 760X400 kolor ZŁOTY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
AURUM UNO

Jego złoty kolor uzyskany został poprzez osadzanie na powierzchni grzejnika pyłu azotku tytanu co sprawia, że jest on unikalnym dodatkiem dekoracyjnym.
Jako wyjątek na polskim rynku jest jedynym grzejnikiem w tym kolorze zaprojektowanym z rurek o kwadratowym przekroju.
| Kolektory pionowe: | 30/30 mm |
| Rury poziome: | kwadratowe 20/20 mm |
| Wykonanie: | stal nierdzewna powlekana na złoto w technologii PVD |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | złoty |
| Ciśnienie robocze: | 10 bar |
| Temperatura maksymalna: | 95°C |
| Przyłącza: | dolne 1/2″ |
Dane techniczne
| Moc(W)75/65/20 | 207 |
| Wysokość (mm) | 760 |
| Szerokość (mm) | 400 |
| Głębokość (mm) | 70 |
| Waga (kg) | 4,1 |
| Pojemność grzejnika (l) | 2,3 |
| Rozstaw podłączeń dolnych - ZD (mm) | 370 |
| Podłączenie standardowe | Zasilanie dolne |
