Wyszukiwarka
577,00 zł
1 124,00 zł
1 124,00 zł
497,00 zł
424,00 zł
569,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
GRZEJNIK POKOJOWY RING podwójny 1900x642 biały/czarny/grafit
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RING ZDC PODWÓJNY

RING ZDC PODWÓJNY to wariacja grzejnika Ring, w której dodano dodatkowy rząd pionowych paneli grzewczych. Dzięki temu nadaje się do dużych przestrzeni, gdzie zapotrzebowanie na ciepło jest większe. Podwójny układ zapewnia zarówno zadowalający efekt cieplny, jak i eleganckie uzupełnienie nowoczesnego wystroju łazienki, pokoju lub korytarza.
-
Rury pionowe: eliptyczne 25 x 50 mm
-
Podłączenie dolne centralne 50 mm
| Kolektory poziome: | okrągłe Ø30 |
| Rury pionowe: | eliptyczne 25×50 mm |
| Wykończenie: | grzejnik wykonany ze stali niskowęglowej lakierowanej proszkowo |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Kolorystyka i powłoki zależne od wyboru klienta: | czarny mat struktura, biały (RAL 9003), antracyt (RAL 7016) |
| Uchwyty montażowe: | z grzejnikiem komplet do montażu naściennego |
| Ciśnienie robocze: | 10 bar |
| Temperatura maksymalna: | 95°C |
| Przyłącza: | Zasilanie dolne zespolone: o rozstawie 50 mm rozmieszczone centralnie, Możliwość zastosowania zaworu kątowego w zależności od rozplanowania i wykonania instalacji ze złączkami pod rurę miedzianą, lub pex |
Dane techniczne
| Moc(W)75/65/20 | 2364 |
| Wysokość (mm) | 1900 |
| Szerokość (mm) | 642 |
| Głębokość (mm) | 99 |
| Waga (kg) | 36,07 |
| Rozstaw podłączeń dolnych - ZDC (mm) | 50 |
| Podłączenie standardowe | ZDC - 50mm |



