Wyszukiwarka
523,00 zł
1 124,00 zł
1 124,00 zł
449,00 zł
383,00 zł
569,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
GRZEJNIK COLUMNUS 2 1800x 470 biały/czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
COLUMNUS 2 – szybka realizacja zamówienia

Grzejniki z serii COLUMNUS charakteryzują się połączeniem klasyki z nowoczesnością. Dzięki swoim zaoblonym kształtom znajdą
zastosowanie w każdym wnętrzu.
-
Podłączenie dolne centralne 50 mm
-
Konstrukcja modułowa z elementów pionowych



| Elementy pionowe: | kolumnowe, 2 rurowe |
| Wykonanie: | grzejnik wykonany ze stali niskowęglowej lakierowanej proszkowo |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Kolory standardowe: | biały RAL 9016 |
| Uchwyty montażowe: | w zestawie z grzejnikiem |
| Ciśnienie robocze: | 10 bar |
| Temperatura maksymalna: | 95°C |
Dane techniczne
| Ilość kolumn | 10 |
| Moc(W)75/65/20 | 1341 |
| Wysokość (mm) | 1800 |
| Szerokość (mm) | 470 |
| Głębokość (mm) | 96-106 |
| Waga (kg) | 25,1 |
| Rozstaw podłączeń dolnych - ZDC (mm) | 50 |
| Podłączenie standardowe | ZDC - 50 mm |
